hamile olsaydı doktor anlar miydi 35 gün geçmiş ilişkinin üzerinden

Bugün doktora gittik seker hastaligi korkusu var diye kan tahlili yaptırdık bi saat sonra tahlili doktora gösterdim herşey normal dedi sıkıntı yok dedi hamile olsaydı doktor anlar miydi 35 gün geçmiş ilişkinin üzerinden lütfen cvp berin

Tahlil.com Cevabı : Şeker hastalığı ve gebelik için yapılan tahliller birbirinden farklıdır. Hastanın şikayeti ve şüphesinden doktora bahsetmediğinden gebelik testi yapılmamış olabilir. Bu durumda gebelikle ilgili yorum yapılamaz.