Hamile olup ta adet görenler de varmış beni aydınlatırsanız sevınırım.

üstüne görme bir ayda normal kırmızı renke adet şeklinde olabilirmi acaba adetim bittikten 3 gun sonra idrarda gebelık testı yaptım negatif cıktı . ilişkide boşalma olmadı fakat zevk suyu akmış olabilir . ve hamile olupta adet görenlerde varmış beni aydınlatırsanız sevınırım

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatifken hamile olma şansınız yok. Adet görme ve üstüne görme arasındaki farkları aşağıda okuyabilirsiniz. http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir

m************* :

en iyisi dağum doktoruna gitmek peki 2 temmuzda ilişki yaşanmış adet görulmus 1 ayda 2 kere eger gebelık varsa ultrasyonda çıkarmı acaba

Cevap:

Gebelik mevcutsa ultrason muayenesinde belli olur.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.