Hamileliğim son ayında elde ve ayakta kaşıntı sorunu yaşadım?

Hamileliğim son ayında elde ve ayakta kaşıntı sorunu yaşadım, 5 yıl oldu sonrasında da regl öncesinde korkunç kaşıntı yaşıyorum ayaklarımda çıldırtıcı birşey .Hangi dr gitmeliyim? hangi tahlili yaptırmalıyım? şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : İlk aşamada cildiye doktorunuza gitmeniz uygun olacaktır.