Hamileliğin 2.veya 3. ayında yaptık

Merhaba. Halilelik için idrar testinin yapılmasında bir süre varmı?Yani en erken adet geçikmesindn 1hafta sonra falan yapılması gekekirkn örneğinbu sürelerde yapmadık hamilliğin 2.veya 3. ayında yaptık busüre hamileliğin öğrenilmesi içinsınırsızmı3. veya4. aydada yapılsa durma göre + veya- çıkarmı

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesinden en erken 1 hafta sonra pozitif çıkar, daha sonra zaten pozitiftir..