Hamilelik belirtileri devam ediyor

merhaba son adet tarihim 28.12.2013 ve ilişki tarihi 11.01.2014. ben 21.01.2014 tarihinde kan testi yaptırdım ve sonucu negatif çıktı. ama bende . yapılan test yanlış çıkmış olabilir mi? hamile olma olasılığım var mı? teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz olup olmadığını belirtmemişsiniz, henüz erken olduğundan test negatif çıkmış olabilir, 3-4 gün sonra testi tekrarlayın..

e******** :

Nisanlimla ic çamaşırm varken vajina uzerine boşalma oldu uzerinden 53gun geçti 2 defa adet gördüm 6gun 6defa idrarda gebelik testi yaptim hepsi negatif ve bugun kanda gebelik testi yaptrdm sonuc 0.1 çıktı ama bel kasik ağrısı ve mide bulantısı çekiyorum sık idrara çıkıyorum neden böyle oluyor :((

Cevap:

İdrar yolu vaya kadın hastalıklarıyla ilgili bir enfeksiyon olabilir, doktora başvurmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.