Hamilelik belirtisi yok çok stres yaptım hamilemiyim

30 mayısgecesi sürtünme yoluile ilişkiye girdim ve adet oluyordum sevgilimin üzerinde birşey yoktu bende kilot ve pet vardı popomun altına boşaldı ve ben hareket etmeden ıslak mendil ile sildi. adet düzensizliğim geçen ay bir iki damla parça geldi hamilelik belirtisi yok çok stres yaptım hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz yok denebilir, ancak test yaparsanız kesin sonucu alırsınız..