Hamilelik için yoğun miktarda sperm olması gerekli mi yoksa az miktarda da hamile kalma şansı olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik için sperm hücresinin yumurta ile birleşmesi gerelir.Az yadayoğun miktarda sperm olmasından çok sağlıklı ve hareketli bir sperm hücresinin yumurta ile birleşmesi gerekir.