Hamilelik ihtimalim ne kadardır?

Hocam,31.01.2014 tarihinde regl oldum,ilişkiye 12.02.2014 tarihlerinde ilişkiye girdik,19.02.2014 tarihinde bhcg testi yaptırdım ve sonuç 0 çıktı daha sonra 24.02.2014 tarihinde bhcg yaptırdığımda sonuç 5.88 idi,hamile olma ihtimalim nedir?trşekkürler

Tahlil.com Cevabı :  Doktorlarımız sizin gibi Beta HCG değerlerini merak edenler için Gebematik tasarladılar.Bizlere sormanıza gerek kalmadan Gebematik kullanarak gebe olup olmadığınızı gebeyseniz da tahmini kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz.           Gebematiğimizi hemen kullanmak için tıklayınız....