Hamilelik olasılığı var mı?Mide bulantısı var,psikolojik mi?

Nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, çok az zevk suyu temas etti.Sonrasında sürtünmeyi bıraktık ve hiçbir şekilde üstüne boşalma olmadı.Bir hafta sonra nişanlım adet sancısı yaşadı ve adet gördü,fakat 7 gün olan adeti 2 gün sürdü.Hamilelik olasılığı var mı?Mide bulantısı var,psikolojik mi?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik olasılığı düşük.