Hamilelik öncesinde tiroid problemi yasamadım hatta su anda hastalık belirtisi yok telaşa kapıldım,sizce durum nedir?

8 haftalık hamileyim 25 yasındayım kan testınde serbest t3 ve t4 normal aralıkta ama TSH 0.12 REFERANS DEĞERİ 0.27-4.2 doktorum sonraki gidişimde tekrar ölçmesi gerektiğini söyledi, hamilelik öncesinde tiroid problemi yasamadım hatta suanda hastalık belirtisi yok telaşa kapıldım,sizce durum nedir?

Tahlil.com Cevabı : Telaşa kapılmanıza gerek yok. Bir sonraki kontrolünüzde tekrar TSH düzeyinize baktırırsınız.