Hamilelik riski nedir?

kız arkadaşım la sürtünme yolu ile ilişkiye girdik prezervatif takılı idi fakat boşaldığım sırada çıktığını fark ettim biraz bulaşmış olabilir ama emin de değiliz ama kesinlikle pen*s vijinaya girmedi tedbir amaçlı norlevo icti iki saat içerisinde hamilelik riski nedir,

Tahlil.com Cevabı : Düşük de olsa risk vardır..

d******** :

Ben evde banyo yaparken taburede oturup yapıyorum.Ve evde abilerimde var.Eğer abilerim benden önce banyoya girip bi şekilde boşalırsa o tabureye bulaşmış olursa.Ben onlardan 15 20 dk sonra girip o tabureye otursam hamilelik olurmu.Ama hep çamaşırımla oturuyorum.Spermler o kadar yaşarmı mümkünmü bu

Cevap:

Hamilelik riski yok denecek kadar azdır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.