hamilelik riski varımdır?

2 ay önce üzerimizde kıyafet varken bişeyler yaşadık sevgilimle 4 kat kıyafet vardı ama adet olmadan bi kaç saat önce kahverengi çok az geliyor ve bi kaç saat sonra adet oluyorum üstüne görmemi acaba sizce hamilelik riski varımdır

Tahlil.com Cevabı : Adet olmadan önce kahverengi akıntının olması çok normaldir. Üstelik üzerinizde kıyafet varken yaşadığınız ilişkilerde hamile kalamazsınız.