Hamilelik şansı yok demiştiniz ama regl olmadan kahverengi kan geldiğini söyledi ?

Hamilelik şansı yok demiştiniz ama regl olmadan kahverengi kan geldiğini söyledi henüz regl olmadı. Üstüne görmeden şüpheleniyoruz çok korkuyoruz. Aldığı ilaç (norlevo) ya da herhangi bir sebepden dolayı olabilir mı? Acaba bütün ayrıntılar ile anlatabileceğim ve yanıt alacağım mail adresi var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yapmanı tavsiye ederim.