Hamilelik soz konusu olablirmi.adetimi norlevo geciktrms olablr mi?

4 aralkda ilskye grdim 7aralkda norlevo ictim.17aralkda adet oldum.fakat 17ocakda bu ayki adetimi olmam gerekyordu hala olmadm. 10ocak ve 16ocakda idrar testi yaptm negatif cikti ikiside. Hamilelik soz konusu olablirmi.adetimi norlevo geciktrms olablr mi.

Tahlil.com Cevabı : Test negatif çıktı ise, hamilelikten söz edemeyiz.