Hamilelik şüphem var.Kıl dönmesi ameliyatı olacağım.Gebelik testi yaptırayım mı?

 Hamilelik süphem var.fakat 2 gun sonra kıl dönmesi ameliyatı olacağım.ameliyattan önce kan testi yaptırmayı duşünüyorum yalnız adet olmama 9 gun var acaba sımdıden belli olur mu?eger gebeysem ameliyatın bir sakıncası olur mu?yardımcı olursanız sevinirim..

Tahlil.com Cevabı : Şimdiden hamilelik belli olmaz.İdeal olan adetinizde gecikme olmasını bekleyip ondan sonra test yapılması.