Hamilelik şüphesi oluştuktan sonra iki kez 'zamanında' adet oldum. Hala şüpheleniyorum. Üstüne görme iki kez olur mu ?Hamilelik şüphesi oluştuktan sonra iki kez

En son adetim mayisin 27 sinde bitti. Sevgilim surtusme yasadik üzerimizde bisi yoktu. Diger taraftan analdan da yaptik en az 50 gundur adetim olmuyor hamile olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yaptırabilirsiniz.Adet gecikmrniz için kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.