Hamilelik şüphesiyle kan tahrili yaptırdım bugün sonuçları almaya gittiğimde hemşire hnm hcg değerimin çok yüksek olduğunu söyledi?

mrb dün hamilelik şüphesiyle kan tahrili yaptırdım bugün sonuçları almaya gittiğimde hemşire hnm hcg değerimin çok yüksek olduğunu söyledi hamile olduğum anlamına geliyor biliyorum ama çok yüksek olması sorun anlamına mı geliyor öğrenmek istedim hamileliğim son adet tarihi hesabıyla 5 haftalık çıkıyor hcg değerimde 34611,25 nette araştırdım yüksek hcg değeri için iyi şeyler yazmıyordu yorumlarsanız sevinirim tşkkürler.

Tahlil.com Cevabı : Gereksiz şeylerle kafanızı karıştırmayın, önümüzdeki günlerde yapılacak ultrason muayenesini bekleyin