hamilelikle ilgili bir durum mu?

adetim eylülde 3 gün gecikti.ekimde 2 gün erken oldu.kasımın 2sinde tekrar olması gerekiyordu ama yine iki gün erken oldu.ben hep zamanında regl olurdum.ve sancım olmazdı.şuan çok sancım var. bu hamilelikle ilgili bir durum mu?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik için kanda gebelik testi yaptırmadan birşey söyleyemeyiz. Ancak adetlerinizin 2-3 gün önce veya sonra olması çok normal bir durum.Ağrılı adetiniz için kadın doğum doktoruna görünmenizde fayda olacaktır.