Hamilelikte yaptirdigim test sonucu hepatit olduğumu ogrendim doktorum 2ay sonra tahlile gel dedi ve

Tahlil.com Cevabı : Hamilelikte yaptirdigim test sonucu hepatit olduğumu ogrendim doktorum 2ay sonra tahlile gel dedi ve gittim kan tahlili yapti biri bugun cikti digeri 15 gun sonra cikacakmis cikan sonuc asagidadir yorumlarmisiniz Hbsag 392.pozitif Anti hbs 54.90.pozitif Anti hbc total 6.99.pozitif