Hamilelikten şüphe duyuyordum ancak regl günüm

Hamilelikten şüphe duyuyordum ancak regl günüm 9 Mayıs iken bugün yani 5 Mayıs'ta regl oldum. Bununla mümkün değildir değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Adet olmanız hamile olmadığınızı gösterir.

g******** :

Merhaba, 30 Nisan'da adet görmem gerekiyordu. Bugün 5 Mayıs, adetim 6 gün gecikmiş durumda. 26-28 günde bir adet görüyorum normalde. 2 ay önceki rutin jinekolojik muayenemde her türlü kan değerim normal, kist vb gibi bir sorunum çıkmamıştı.

Cevap:

Gebelik testi yaptırabilirsiniz, bu süreç eğer şüpheli bir durumunuz var ise uygun süreçtir. Gebelik dışında adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır, bu konuda arama motorumuzu kullanarak yazmış olduğumuz yazıları okuyabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.