Hamilemiyim hamileysem kaç haftalık 12039-70971mlu/ml

 Tahlil sonucumda bu değer yazıyor ne anlama geliyor hamilemiyim hamileysem kaç haftalık 12039-70971mlu/ml

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.com doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....