Hamilemiyim yoksa hormonal bişey mi?

temmuz10 da doğum yaptım.doğum sonrası kanamam başladı.40ında da oldum bir daha kanamam olmadı.bi daha adet görmedim. ama korunmadım da. hamilelik belirtisi de hissetmedim ama öylesine test yaptım pozitif çıktı.4 test yaptım 4ü de pozitif çıktı. hamilemiyim yoksa hormonal bişey mi

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz çok yüksek. Kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz. Geçmiş olsun.