Hamileyim kahverıngı bir şeke ile karsılaştım bu bir riskmidir ?

öncelikle böyle bir blog açtığınz için teşşekur ederim reglym 10 ocak gunu idi daha sonra adet kanamam olmadı 13subatta test yaptırdım beta hgc 51.57 çıktı doktorum pozitıf oldgnu 2 gun sonra tekrar kan vermem gerktgını soyledı eve geldıgımde kahverıngı bir şeke ile karsılaştım bu bir riskmidir ?

Tahlil.com Cevabı : Çok a olan ve ağrısız lekelenme risk olmayabilir, ancak kesin birşey söylemek mümkün değildir, takip edilmesi gerekir..