Hamileyim WBC değerim 11 ne yapmalıyım..

MERHABA 7 AYLIK HAMILEYIM TAHLIL SONUCUM : HEMOGRAM WBC: 11 REFERANS 4.1-10.9 BIRIM 10^3/Ml HEMOGRAM GRAN: 9.2 REFERANS 2 - 7.8 BIRIM 10^3/ML YORUMLARMISINIZ TSKLER

Tahlil.com Cevabı : Gebelerde bu değer biraz yükselebilir, ancak her ihtimale karşın enfeksiyon yönünden doktora başvurmanızı öneririz..