Hamileyim,TSH değerim düşük çıktı. Bebeğime zarar verir mi?

7 haftalık hamileyim hormon değerlerim T4 1,76 normal değer 0,86-1,8T3 değerim 4 normal değer 2-4,4TSH değerim 0,024 normal değer 0.27-4,2 TSH değerimin düşük olması bebeğime bir zarar verir mi ilaç tedavisi olmalımıyım

Tahlil.com Cevabı : TSH değerinin düşük.Tiroid beziniz fazla çalışıyor olabilir.Bir endokrinoloji uzmanına başvurun.Bu konuda, yani gebelik ve tiroid hastalıkları konusunda, yazarımız Do.Dr.Mustafa Cesur'un aşağıdaki yazısını da okumanızı öneriyoruz.Gebe Tiroid Hastaları Bu Yazıyı Okumalı