Hamileyken adet görebilir miyim?

9 mayısta sürtünmeyle ilişki yaşadım sonra polikistik over nedeniyle adet olmadığımdan Dr. kontrolünde diane35 başladım ve 2 aydır düzenli adet gördüm ama internette hamileyken adet görmeyle ilgili çelişkili şeyler okudum hamile olma ihtimalim var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Düzenli adet görmeniz gebe olmadığınızı göstermektedir.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.