Hamıleysem bu zamana kadar cıkarmıydı ?

Benım adetım duzensız oluyor en son 7 aralıkta adet oldum daha sonra erkek arkadasımla 20 ocakta ilişkiye girdim. ocakta adet olmadım adet sokturucu ıctım ve 25 ocakta 3 gunluk gunde bır ped dolduracak kadar kanamam oldu. gebelık belırtılerı yasıyorum kasıklarımda belımde agrılar var. testlerım negatif çıktı eğer hamıleysem bu zamana kadar cıkarmıydı testı tekrarlamam gerekır mı?

Tahlil.com Cevabı : İlk önce adet söktürücü kullanmış ve adet görmüşsünüz. Adet olmanız gebelik ihtimalini ortadan kaldırmış. Yaptırdığınız testlerde de gebelik olamadığı ortada, yeniden test yaptırmanıza gerek yoktur.