Hashimato hastasıyım. Beta HCG değerim 217,7 çıktı.Hamile miyim?

 Kasım 2012 ayında 2.evladımı gelişmediği için kürtaj ile aldılar. yapılan tahlillerde haşimato hastası olduğum çıktı.artık hergün 1 tane euthrox 50 mg kullanıyorum.bugün test yaptırdım beta-hcg 217,7 çıktı. hamilemiyim?birde anti-triglobulin antikor: 301 anti-tpo ise 276,7 yorum.ltfe

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz hamilelik lehine, ancak sonuçlarınız Hashimato hastası olduğunuzu doğruluyor.