Haşimato tiroidi teşhisiyle 1 yıldır tedavi görüyorum ama tahlil sonuçlarım hep yüksek, ne yapmalıyım?

 Merhabalar tahlil sonuçlarımı yorumlar mısınız? şekerim var mı? haşimato tiroidi teşhisiyle 1 yıldır tedavi görüyorum ama tahlil sonuçlarım hep yüksek, ne yapmalıyım? şimdiden teşekkürler. ogtt75gr. açlık değerim 85 normal değer ünite 70-105mg/dl ogtt 75gr. 120dk. değerim 157 normal değer ünite 70-120mg/dl %hbalc değerim 5.1 normal değer ünite 4.0-6.2%anti tpo değerim 273.6 normal değer ünite 0 - 34serbest t3 değerim 3.23 normal değer ünite 2.5-4.3serbest t4 değerim 1.52 normal değer ünite 0.93-1.7tsh değerim 7.83 normal değer ünite 0.27-4.2

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarnız Hashimato tanınızı destekliyor, şeker hastalığı yönünden ise net bir bilgi yok, ilave testlerle birlikte değerlendirmek gerekir