Hastamız 80 yaşında olup, 2 aydır yürüyemez hale geldi

crp(türbidimetrik)=413,75 referans değeri=min.0-max.5 Sedim 1 saat=96 referans değeri=min.0-max.20 hastamız 80 yaşında olup, 2 aydır yürüyemez hale geldi. Ayak kemiğinde ceviz büyüklüğünde bir yara var. devamlı kusma yaşıyor. kas hareketleri tutuk. şeker hastası. yapmamız gereken nedir?

Tahlil.com Cevabı : Bu tetkikler vücutta ciddi bir enfeksiyon olduğunu gösteriyor. Hemen bir dahiliye uzmanına götürmenizi öneririm..