Hastane de Elisa testi yaptırmak istiyorum dedim ve kan aldılar

Hastane de Elisa testi yaptırmak istiyorum dedim ve kan aldılar .Sonuçlarım perşembe günü çıkacak.Benim merak ettiğim anti hiv mi diye sormadılar ben de eklemeyi unuttum , elisa testi anti-hiv ve hepatit b içeriyor değil mi?Sonuçlarda anti hiv değerlendirilmesi yapılmama gibi birşey söz konusu mu?

Tahlil.com Cevabı : ELİSA testi bir laboratuar yöntemidir, birçok vırus çalışılabilir, sonuçları görmeden birşey söylemek zordur..