Hastanede kan tahlili yaptırdık kan değeri 1000 üstünde çıktı doktor hamile olduğunu söyledi.

Dün hastenede kan tahlili yaptırdık kan değeri 1000 üstünde çıktı doktor hamile olduğunu söyledi. Eşimin adet dönemi 2-3 gün gecikti fakat ağrısının olduğunu söylüyor adet asncısı gibi bunun sebebi nedir teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Testiniz pozitif çıkmış. Ultrasonla gebeliğin doğrulanması gerekli. Ağrılar geçici olabilir, devam ederse doktorunuza başvurun.