Hastanede lökosit 3-4 civarı çıkmıştı.tetradox-roxin, ürispas-azosilin, azitro-rovamycine kullandım.

 Hastanede lökosit 3-4 civarı çıkmıştı.tetradox-roxin, ürispas-azosilin, azitro-rovamycine kullandım. ama akıntı vs. olmamasına rağmen pen*s ucunda ödem ve ara sıra makatta kaşıntı oluor. şu an da cipron kullanıorum. tam olarak geçmedi.ne önerirsiniz?

Tahlil.com Cevabı : Üroloji bölümünde muayene ve takiplerinize devam etmelisiniz.