Hastanede yaptığım tahlillerin sonucu aşağıdaki değerler çıktı bu ne anlama gelmekte?

İyi günler. Hastanede yaptığım tahliller sonucu aşağıdaki değerler çıktı bu ne anlama gelmekte yardımcı olabilirmisiniz. HGB=16,7 (10-16) MCH = 31,8 pg (24-31) MCHC= 36 g/dl (28-34) HBS AG = Pozitif 2356,73 IU/mL - <1 NEGATİF>1POZİTİF ANTİ HBS (ELİSA)= Pozitif 12,91 NEGATİF <10,0 mIU/mL

Tahlil.com Cevabı : HBsAg pozitif olması, hepatit B virus ile karşılaşmış olduğunuzu gösteriyor. Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına muayene olmalısınız.