Hastaneye şiddetli öksürük şikayetiyle başvurdum. Kan tahlilimde anormal olan sonuçlar bunlar. WBC 14 H — LYM% 12,7 L — MID% 2,6 L ?

Hastaneye şiddetli öksürük şikayetiyle başvurdum. Kan tahlilimde anormal olan sonuçlar bunlar. WBC 14 H — LYM% 12,7 L — MID% 2,6 L — GRAN% 84,7 H — MID# 0,4 L — GRAN# 11,8 H — HGB 17,1 H — HCT 50,4 H — CRP 16,9 H yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : HGB ve HCT değerlerindeki yükseklik kan fazlalığı bulgusu,sigara içenlerde ve yüksek rakımlı bölgelerde yaşayanlarda görülebilir.Ayrıca wbc yüksekliği d eenfeksiyon duurmlarında görülür