Haziran 3unde regl oldum 7sinde bitti haziranin 23 nde esimle ilk bebek deneyimizde bulunduk 26snda tekrar dun kan testi yaptirdm

Haziran 3unde regl oldum 7sinde bitti haziranin 23 nde esimle ilk bebek deneyimizde bulunduk 26snda tekrar dun kan testi yaptirdm 1.20 negatf cikti tekrr denedik ama kasiklrmda agri cok var acaba hamil3 olma ihtmlm varda henuz belli mi olmadi

Tahlil.com Cevabı : Testi çok erken yapmışsınız ve 3. de olan adet için deney zamanı biraz geç olmuş gibi görünüyor.. Adetinizin başlangıç gününü 1. gün sayarsanız, 10. günden itibaren denemeye başlamanız gerekir, test sonucunuz negatiftir..