Haziranın 4u erkek arkdsmla beraber oldum.Ama sadece sürtünme.Artı kilotum üzerımdeydı.

Haziranın 4u erkek arkdsmla beraber oldum.Ama sadece sürtünme.Artı kilotum üzerımdeydı.ve hıc adet gecıkmem olmadı.3 defada oldum adet.gebelık testıde ypdım negativdı.ama yıne korkuyorum.hamıle olma gıbı bır durum ola bılırmı?sankı karnım buyuyor gibime gelıyor,bu sadece psikolojıkmı yoksa gebemiyim

Tahlil.com Cevabı : Hayır..