HbA2 piki sebebiyle hematoloji kontrolü için yönlendirildim.Test değerlerim aşağıdaki gibidir.Yorumlarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.

merhaba 28 yaşında bayım.Evlilik raporu almak için yaptırdığım talesemi testi sonucu çıkan düşük HbA2 piki sebebiyle hematoloji kontrolü için yönlendirildim.Test değerlerim aşağıdaki gibidir.Yorumlarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim. capillarys : HBA2: 1,8 REF:2-3,5, HBA:98,2 REF:96,5-98.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle hemogram testi yaptırmanız ve hemoglobin değeriniz normal mi kontrol edilmesi sonrasında değerlendirilmesi gerekir..