HBe Ab pozitif Hbs ag 72.99 Anti hcv 0.16 Hbe ag negatif Anti hbs (2.00 Hbv dna7.3*10.2?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuzu değerlendirdik. Hepatit B enfeksiyonu yönünden HBS Ag ve HBV DNA testiniz pozitif çıkmış.Taşıyıcı olabilirsiniz.Hepatit testlerinin değerlendirilmesi ve yorumu hakkında aşağıdaki yazımızın ilginizi çekeceğini umuyoruz. Bu konuda sorulmuş benzer sorular ve cevapları da görebilirsiniz...Hepatit testleri nedir ve nasıl yorumlanır?