HbF = 1,72 HbS = 0 HbA2 = 3,45 Sonuçlara göre bir hastalık durumu var mıdır.Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Merhaba 1 hafta önce hemoglobin elektroforezi tahilil yaptırdım sonuçlar şöyle, HbA1 = 94,83 HbF = 1,72 HbS = 0 HbA2 = 3,45 Sonuçlara göre bir hastalık durumu var mıdır.Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Tahlil.com Cevabı : Değerlendirilmesi için Hemogram sonucunuzuda yazmanız gereklidir..