Hbs ag 0.19 anti hbs 0 hcv 0.06 anti hıv 1-2 0.13 bu değerlerime göre

hbs ag 0.19 anti hbs 0 hcv 0.06 anti hıv 1-2 0.13 bu değerlerime göre hepatit b olma olasılığım kaçtır şimdiden teşekkürler ve ne yapmalıyım sizce bilgilendirirseniz sevinirim iyi günler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlara göre böyle bir durum görülmüyor..