HBS AG = 0.27 ANTİ HCV = 0.12 ANTİ HİV = < 0,05 (bu ne demek) ANTİ HBS = 1,34 bu testlerin açılımını öğrenebilir miyim?

HBS AG = 0.27 ANTİ HCV = 0.12 ANTİ HİV = < 0,05 (bu ne demek) ANTİ HBS = 1,34 bu testlerin açılımını öğrenebilir miyim?aids le ilgili başka test var mıdır? anti hiv yeterli mi? 1 yıl önce şüpheli bir ilişkim olmuştu anti hiv testi elisa testi demek mi?başka test yaptırmalımıyım?lütfen cvp yazın Tahlil.com: HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,diğer testlerde de hastalık bulgusu yok.HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş

Tahlil.com Cevabı :  HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,diğer testlerde de hastalık bulgusu yok.HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..http://tahlil.com/tag/hiHIV