HBs Ag 0,43 NONREACTİVE Anti HBs (AUSAB) 152,58 REACTİVE Anti HCV 0,10 NONREACTİVE Anti HIV 0,22 NONREACTİVE

HBs Ag 0,43 NONREACTİVEAnti HBs (AUSAB) 152,58 REACTİVEAnti HCV 0,10 NONREACTİVEAnti HIV 0,22 NONREACTİVE --- hepatit aşıları tamam mı ? yoksa 1 doz daha alınması gerekiyormu ? acil cevap yazarsanız...

Tahlil.com Cevabı : Hepatit aşılarınız size kaç tane ve ne kadar arayla olduğunu bilmeden aşıların tam olup olmadığını söylemek uygun olmayacaktır.Ancak belirttiğiniz testler Hepatit B ye karşı koruyuculuğunuzun olduğunu gösteriyor.