HBs Ag 0.53 S/CO N(0 - 0,9) Anti HCV < 0.02 S/CO N(0 - 0,99) bu sonuçlara göre hepatit için ne söylenebilir?

Anti HIV    0.16        S/CO     N(0 - 0,9)   HBs Ag    0.53        S/CO     N(0 - 0,9)     Anti HCV    < 0.02        S/CO     N(0 - 0,99)    bu sonuçlara göre hepatit için ne söylenebilir?

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Test sonuçlarınızda bir sorun görülmüyor.