HBS Ag yüksek olması ne anlama geliyor?

hbs ag 4527.79 çıkmış yüksek bir değer oldğunu söyledinizalt 29.8 ast 24.4 çıkmış alt ve ast karaciğer emzimleri ve normal seviyedeyse hbs ag ney ve yüksek olması ne anlama geliyor ne yapmalıyım?teşekkürler şimdiden....

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B enfeksiyonu geçirmekte olabilirsiniz.Taşıyıcı da olabilirsiniz.Hepatit Testleri hakkında aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hepatit Testleri