HBsAg 0,14 negatif antiHIV NEGATİF antiHCV NEGATİF ?

HBsAg 0,14 negatif antiHIV NEGATİF antiHCV NEGATİF antiHBs POZİTİF antiHAV total POZİTİF antiHBc IgG NEGATİF bu değerler nasıl normalmi ?

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B ye karşı bağışıklığınız var, aşı veya geçirilmiş eneksiyon sonrası olabilir.Hepatit A enfeksiyonunu da önceden geçirmişsiniz buna karşı antikor oluşmuş.