Hbsag 0.366 anti hiv 0.314 anti hbs 639.4 anti hcv 0.035. Yorumlar mısınız?

39 gun once erkek arkadasimla bir opusme yasadim ve sonra dudagimi isirdim sanirim dedi 23 gun once tekrardan bir opusme yasadik ve dilini cok fazla kullandi bana bulasma olasiligi nedir test yaptirdim ve test sonuclari sunlardir. Hbsag 0.366 anti hiv 0.314 anti hbs 639.4 anti hcv 0.035

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Test sonuçlarınızda bir sorun görülmüyor.Tahlil.com'da merak ettiğiniz konulara  dair bir çok soru cevaplandı ve yazı yayınlandı.Arama motorumuzu kullanarak konuya dair merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz.Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....