HBSAG 0.48 (NEGATIF) ANTI HCV (ELISA) 0.15 (NEGATIF) HIV Ag/Ab (ANTI HIV 1-2 (ELISA)) 0.365 (NEGATIF)

HBSAG 0.48 (NEGATIF) ANTI HCV (ELISA) 0.15 (NEGATIF) HIV Ag/Ab (ANTI HIV 1-2 (ELISA)) 0.365 (NEGATIF) ANTI HBS (ELISA) 0 (NEGATIF) ANTI HBC IGG 0.39 (NEGATIF) Anti HAV IgG 0.38 (NEGATIF) Tahlil sonucumu yorumlamanızı rica ederim. Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçlarını normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.Herhangi bir enfeksiyon bulgusu yok.

Ancak Hepatit B ye karşı koruyuculuğu gösteren Anti HBS testiniz negatif.  Bu nedenle koruyuculuk için Hepatit B aşısı olmanızı öneririz.