HBsAg: 0.55 (NEGATİF) (ref: 0-0.89). Bu ne demek?

Merhabalar HBsAg: 0.55 (NEGATİF) (ref: 0-0.89) ANTİHBs: 51.3 (POZİTİF) (ref: 0-10) aile sağlığı uzmanım dahiliye ye gözüküp test ve tekikler yaptırmam gerektiğini söyledi açıkcası korktum hepatit b taşıyıcısımıyım?

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B virus enfeksiyonu geçirmiş veya aşı olmuşsunuz, vücudunuzda bağışıklık oluşmuştur..