HbsAg = 220 pozıtıf coı H(0-0,05) pozitif cıktı devamlı kontrellere gıdıyorum

hbsAg = 220 pozıtıf coı H(0-0,05) pozif cıktı devamlı kontrellere gıdıyorum ama doktor bırseyın yok dıyor ılacta hıc vermedı bana ne igne ne bırsey degerlerım sızce ıyımı kotumu yardımcı olun hepsı negatıf dıger teslerın bırtek hbsag pozıf cıktı 1 senedır var bende korkuyorum sımdıden teşekkrler

Tahlil.com Cevabı : HBsAg'ninizin pozitif olması Hepatit B virüsü ile karşılaştığınızı gösterir. Doktorunuz kontrollerinizde ilaç kullanmanızı gerektiren bir bulgu ile karşılaşsa ilaca başlardı. Muhtemelen siz bir hepatit B taşıyıcısısınız. Doktorunuzdan memnun değilseniz bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına muayene olabilirsiniz.